Dlaczego warto zmienić dostawcę energii na EHN S.A.?

Nasza spółka posiada duże doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej. W wyniku wieloletnich doświadczeń poznaliśmy oczekiwania naszych odbiorców, dzięki czemu do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidulany, bez względu na wielkość zużycia energii elektrycznej.  Nasi pracownicy służą pomocą w doradztwie z zakresu doboru indywidulanej taryfy dystrybucji według Państwa potrzeb. Skutkuje to  optymalizacją kosztów energii elektrycznej przez co każda przygotowana przez naszą spółkę oferta staje się dla naszych odbiorców bardzo konkurencyjna. Na ten fakt wpływa również to, iż zakup energii w EHN S.A. odbywa się bez pośredników i ukrytych kosztów mogących zawyżyć cenę energii elektrycznej. 

 

W celu zagwarantowania naszym odbiorcą jak najlepszych usług włączyliśmy usługę „elektryk na telefon” dzięki czemu mają Państwo możliwość całodobowego kontaktu z naszym fachowcem.

Indywidulane podejście do każdego klienta powoduję wachlarz możliwości m.in.:

– Przejrzyste i klarowne rozliczanie zużycia energii elektrycznej

– Kompleksowa obsługa firmy w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci elektroenergetycznych

– Kompensacja mocy biernej

– Budowa elektrowni fotowoltaicznych dopasowanych do potrzeb i możliwości klienta

– Obsługa sprzedażowa centrów logistycznych i biurowych

– Modernizacja punktów poboru energii elektrycznej.

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez krótki formularz  www.link.pl . Nasi sprzedawcy skontaktują się z Państwem, załatwiając wszystkie formalności dotyczące zmian sprzedawcy energii elektrycznej w Państwa imieniu.